Секретар ради - Сирота Тетяна Олександрівна

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Сирота Тетяна Олександрівна, народилася 6 липня 1986 року в селі Підвисоке, Оратівського району Вінницької області. Громадянка України. На території України проживаю від народження.

Освіта базова вища: у 2005 році закінчила Київський фінансово-економічний коледж Національного університету ДПС України за спеціальністю «Фінанси», у 2007 році закінчила Національний університет ДПС України за спеціальністю «Державні фінанси».

Трудова діяльність: з липня 2005 року по травень 2006 року працювала бухгалтером в агрофірмі «Надія». З червня 2006 року по червень 2007 року працювала бухгалтером у ВФ ТОВ «БудтехІнтегралКомпані». З жовтня 2007 року по грудень 2013 року працювала менеджером з обслуговування клієнтів Монастирищенського відділення Приватбанку.

Була депутатом Підвисоцької сільської ради 6 скликання. Позапартійна.

Маю сім’ю: чоловік – Сирота Сергій Анатолійович 1985 року народження, син – Коваль Роман Володимирович – 2008 року народження, син – Сирота Віталій Сергійович – 2010 року народження.

В даний час проживаю село Підвисоке, вулиця Панаса Мирного, будинок 10.

Не судима.